top of page
setarm2.jpg
Modern Ofis

Hakkımızda

Setarm Güvenlik Teknolojileri, 15 yıllık sektör tecrübesi ve uzman kadrosuyla yurt içi ve yurt dışı projelerin de faaliyet göstermek, elektronik güvenlik sistemleri konusun da sektörün lider firmaları arasın da yer almak, dürüst, samimi ve profesyonel bir iş disiplini çerçevesin de hizmet  vermek üzere faaliyete geçmiştir.

Setarm Güvenlik Teknolojileri

İlkemiz ;

Dürüst, Samimi ve Profesyonel iş ahlakalı ile çalışarak müşterilerimize daha kaliteli ve şeffaf bir hizmet sunmak üzere yola çıktık.

Hizmet Verdiğimiz Markalarımız;

Türkiye'nin önde gelen ve lider markaları arasın da yer almakta olan bir çok markanın satış, kurulum ve bakım desteğini vermekteyiz.Cctv Sistemlerinde, Hanwha Vision,Panosonic, Bosch, Honeywell, Mobotix,Dahua Genetec , Milestone. Access Control Sistemlerinde, Rosslare ,Honeywell,Matrix

Turnike Sistemlerinde ,Özak ve Tansa.Acil Anons ve Seslendirme Sistemlerinde, Bosch , Honeywell.

Hırsız İhbar Sistemlerinde ,Honeywell, Dsc , Paradox,Ge,Crow. Yangın İhbar Sistemlerinde ,Bosch, Honeywell,Gst, Apollo, Eaton,Teletek ,Dedectomat,Ziton. Data Network Sistemlerinde ,Hcs, Amp, Legrand, Hpe,Extreme,Cisco.

Periyodik Bakım Hizmetlerimiz,

Setarm güvenlik teknolojileri mevcut yatırımları korumak ve değerlendirmek üzere, marka listemiz içerisin de yer alan sistemlerin periyodik bakım ve onarım hizmetlerini gerçekleştirmektedir.Firmamız belirli markalardan tescilli yetki belgeri olmakla birlikte ,TS-12849 yetki belgesine sahiptir.

Call 

0216-0000-00000

Email 

Follow

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page